01 بهمن 1397 ساعت 16:54

اوقات شرعی

21 January 2019
دوشنبه 1 بهمن 1397
14 جمادی‌الاول 1440

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، سید حسن حسینی در دیدار با والدین شهیدان حسین صاحبی شاندیز، علیرضا گیلاسی شاندیز و همسر جانباز متوفی علیرضا جوادی گفت: ما و همه ی مسئولین در هر پست و مقامی که خدمت می‌کنیم، همگی مدیون شهدا و خونِ پاک این عزیزان هستیم و باید قدردان ایثارگران و صبوری

 

خانواده های آنان باشیم.

وی با اشاره به از خودگذشتگی های شهدا تصریح کرد: همه ی شهدای کشور ما همچون شهیدان رجائی و باهنر هستند که جان خود را در راه خدا، خدمت رسانی به مردم، حفظ آب و خاک این کشور و ملت از دست دادند و ما امروز می توانیم با آرامش زندگی کنیم.

سید حسن حسینی در ادامه اظهار داشت: دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر به ما کمک می کند تا فراموش نکنیم این کشور برای رسیدن به جایگاه کنونیِ خود چه دلاوران و شیرمردانی را تقدیم کرده است.
در این دیدار حجت الاسلام علی بهمنی امام جمعه، عبدالرزاق نظرجانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، قدیر اسدزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مهدی دونده بخشدار شهر شاندیز و تنی چند از دیگر مسئولان نیز حضور داشتند.

گفتنی است شهیدان علیرضا گیلاسی و حسین صاحبی شاندیز در سال های 1343 و 1345 در شاندیز چشم به جهان گشودند و در 8 آذر و 27 خرداد 1366 در ماووت و بانه به مقام رفیع شهادت نائل آمدند و پیکر مطهرشان در گلزار شهدای شهر شاندیز آرام گرفته است. گفتنی است شهرستان بینالود 153 شهید، 288 جانباز و 22 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

Template Design:Dima Group