28 آبان 1397 ساعت 20:51

اوقات شرعی

19 November 2018
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، سید حسن حسینی در دیدار با والدین شهیدان حسین صاحبی شاندیز، علیرضا گیلاسی شاندیز و همسر جانباز متوفی علیرضا جوادی گفت: ما و همه ی مسئولین در هر پست و مقامی که خدمت می‌کنیم، همگی مدیون شهدا و خونِ پاک این عزیزان هستیم و باید قدردان ایثارگران و صبوری

 

خانواده های آنان باشیم.

وی با اشاره به از خودگذشتگی های شهدا تصریح کرد: همه ی شهدای کشور ما همچون شهیدان رجائی و باهنر هستند که جان خود را در راه خدا، خدمت رسانی به مردم، حفظ آب و خاک این کشور و ملت از دست دادند و ما امروز می توانیم با آرامش زندگی کنیم.

سید حسن حسینی در ادامه اظهار داشت: دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر به ما کمک می کند تا فراموش نکنیم این کشور برای رسیدن به جایگاه کنونیِ خود چه دلاوران و شیرمردانی را تقدیم کرده است.
در این دیدار حجت الاسلام علی بهمنی امام جمعه، عبدالرزاق نظرجانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، قدیر اسدزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مهدی دونده بخشدار شهر شاندیز و تنی چند از دیگر مسئولان نیز حضور داشتند.

گفتنی است شهیدان علیرضا گیلاسی و حسین صاحبی شاندیز در سال های 1343 و 1345 در شاندیز چشم به جهان گشودند و در 8 آذر و 27 خرداد 1366 در ماووت و بانه به مقام رفیع شهادت نائل آمدند و پیکر مطهرشان در گلزار شهدای شهر شاندیز آرام گرفته است. گفتنی است شهرستان بینالود 153 شهید، 288 جانباز و 22 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

Template Design:Dima Group